Föremål som liknar akvarell kvarn
1579 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 31 augusti 2015
1529 Akvarell
R Rydfelt, Bomhuskvarnen, motivet: 43 x 56
Såld: 800 kr
Såldes den 27 oktober 2014
7180 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 10 februari 2014
7137 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 februari 2014
1101 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2013
7526 Akvarell
Sekelskifte, Motiv med kvarn, 15x24
Såld: 100 kr
Såldes den 31 januari 2011
8563 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 6 december 2010
4024 Akvarell
Signerad L W Kylberg, Kvarndammen, 41x29
Såld: 100 kr
Såldes den 13 oktober 2008
4016 Akvareller
Såld: 800 kr
Såldes den 28 april 2008