Föremål som liknar akvarell kvarn

Vi hittade över 1 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 1579 Akvarell
    Såld: 450 kr

    Såldes den 31 augusti 2015
  • 1529 Akvarell
    R Rydfelt, Bomhuskvarnen, motivet: 43 x 56
    Såld: 800 kr

    Såldes den 27 oktober 2014
  • 7180 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 10 februari 2014
  • 7137 Akvarell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 3 februari 2014
  • 1101 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 8 april 2013
  • 7526 Akvarell
    Sekelskifte, Motiv med kvarn, 15x24
    Såld: 100 kr

    Såldes den 31 januari 2011
  • 8563 Akvarell
    Såld: 250 kr

    Såldes den 6 december 2010
  • 4024 Akvarell
    Signerad L W Kylberg, Kvarndammen, 41x29
    Såld: 100 kr

    Såldes den 13 oktober 2008
  • 4016 Akvareller
    Såld: 800 kr

    Såldes den 28 april 2008